ul. Koszykowa 60/62, 02-012 Warszawa +48 604 229 125
Specjalizujemy się w indywidualnych projektach budynków ekologicznych.
Projekty tworzone w pracowni Świadom są zawsze oparte na indywidualnym podejściu i dbałości o szczegóły. Dlatego w swojej pracy przykładamy wielką wagę do komunikacji i wsłuchiwania się w potrzeby naszych klientów. Przychodząc do nas możesz mieć pewność, że poprowadzimy projekt od początku do końca. Przykładając wagę do każdego szczegółu i proponując optymalne rozwiązania. 
Tworzymy dokumentację potrzebną do pozwolenia na budowę, zgłoszenia i zawiadomienia. 
  • W zakres, których wchodzą projekty:
  • projekt koncepcyjny,
  • projekt budowlany,
  • projekty branżowe (konstrukcja, instalacja),
  • projekt wykonawczy,
  • doradztwo w zakresie wyboru materiałów i technologii proekologicznych.

Bo nie tylko sam budynek jest przedmiotem naszych zainteresowań, ale też Wasza działka, Wasza gleba, roślinność, woda deszczowa, energia słoneczna, 'odpady'. Wszystko co składa się na ekosystem wokół domu.

Image Caption

Przemek Woś

architekt

Żeby to najlepiej skoordynować, współpracujemy ze specjalistami z dziedziny permakultury i wszystkich rodzajów instalacji. W takim zespole, w swojej pracy opieramy się na najnowszej wiedzy, a dzięki długoletniej praktyce i doświadczeniu wiemy jak zapewnić naszym klientom komfort i oszczędność eksploatacji. Jesteśmy również otwarci na nowe, autorskie rozwiązania, dopasowane do zasobów i ambicji klienta. Dzięki naszemu podejściu projektowemu,  otrzymasz unikalny projekt domu naturalnego, który będzie idealnym miejscem do życia.
W naszych projektach kładziemy nacisk na zdrowie użytkowników, przyjemność przestrzeni, które tworzymy dla mieszkańców, ale też na efektywność energetyczną i ślad środowiskowy naszych działań. 
Nasze budynki projektowane się standardzie energooszczędnym, pasywnym, zero i plus-energetycznym. W naszych obiektach stosujemy m.in. materiały niskoprzetworzone, pochodzenia roślinnego (drewno, słoma, konoplit/hempcrete), mineralnego (glina, wapno) oraz bardziej konwencjonalne jak celuloza i inne izolacje drewnopochodne. Dzięki temu budynki projektowane przez nas są zdrowsze, oddychające, przyjemne i w budowie i w użytkowaniu.
Jesteśmy świadomi, że budowanie z naturalnych materiałów może budzić wiele wątpliwości oraz pytań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami oraz do odwiedzenia zakładki technologie.
  • Text Hover
  • Text Hover
Zależy Ci żeby projekt był ekologiczny, zrównoważony środowiskowo, z myślą o przyszłości?