ul. Koszykowa 60/62, 02-012 Warszawa +48 604 229 125
w ŚWIADOM specjalizujemy się w projektowaniu budynków ekologicznych i energooszczędnych.
w ŚWIADOM specjalizujemy się w projektowaniu budynków ekologicznych i energooszczędnych. Z praktyki własnej wiem jak na wartość rynkową i komfort użytkowania budynku wpływa jego standard energetyczny. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz również usługi w zakresie sporządzania audytów oraz świadectw charakterystyki energetycznej. Niezależnie czy jesteś właścicielem budynku, czy agencją nieruchomości to posiadanie audytu energetycznego oraz świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości może Ci przynieść liczne korzyści.
Czym jest audyt energetyczny?

Audyt energetyczny to szczegółowe badanie efektywności energetycznej budynku lub lokalu mieszkalnego. Obejmuje ono ocenę izolacji termicznej, systemów wentylacyjnych, oświetlenia oraz instalacji grzewczych i chłodniczych. Na podstawie wyników audytu energetycznego, nasza pracownia może przedstawić szczegółowe zalecenia dotyczące modernizacji i usprawnienia systemów energetycznych, co przyczynia się do oszczędności energii i kosztów związanych z eksploatacją budynków.
Chcąc podjąć racjonalną ekonomicznie decyzję o wyborze działań modernizacyjnych warto zdecydować się na audyt. 
A czym świadectwo charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument, który zawiera informacje o charakterystyce energetycznej budynku lub lokalu mieszkalnego. Dzięki temu dokumentowi możesz łatwiej oszacować koszty związane z utrzymaniem i użytkowaniem budynku, a także zaprezentować potencjalnym nabywcom lub najemcom informacje na temat jego efektywności energetycznej.
Dzięki naszym usługom możesz dokładnie oszacować koszty związane z utrzymaniem swoich nieruchomości oraz optymalizować koszty związane z ich eksploatacją. 
Skorzystaj z naszych usług i zdobądź cenne informacje dotyczące efektywności energetycznej swojej nieruchomości! Pozwól nam pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko naturalne jednocześnie!
  • Text Hover
Nasza oferta:

  • Profesjonalny audyt energetyczny i modernizacyjny domów, budynków mieszklanych, przemysłowych i użyteczności publicznej.
  • Optymalizację systemów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania.
  • Wspracie w uzyskaniu dotacji na modernizację i poprawę efektywności energetycznej.
  • Raport z audytu i wydanie świadectwa energetycznego.
Zależy Ci żeby projekt był ekologiczny, zrównoważony środowiskowo, z myślą o przyszłości?