ul. Koszykowa 60/62, 02-012 Warszawa +48 604 229 125
O Świadom
Założyliśmy Świadom bo projektowanie jest naszą pasją, którą łączymy z troską o środowisko naturalne. 

Fundamenty pod pracownię założył Przemysław Woś - architekt, projektant, specjalista w dziedzinie budownictwa naturalnego, w kolejnych latach do pracowni dołączyli Borys Lewandowski - technik budownictwa, specjalista od budownictwa pasywnego oraz Wojciech Kapela - inżynier budownictwa lądowego, specjalista od projektowania konstrukcji drewnianych, stalowych itp. 

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków ekologicznych, niskoemisyjnych, z naturalnych materiałów. Wierzymy, że możliwe jest osiągnięcie harmonii między potrzebami człowieka szacunkiem do przyrody. Naszego pierwszego domu. 

Komunikacja i uważność to dla nas podstawa dobrego projektu. 
Budynki tworzone w naszej pracowni charakteryzują się nowoczesnym i niepowtarzalnym stylem, innowacyjnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością.
Skupiamy się na projektowaniu architektury o niskim i ujemnym śladzie węglowym, a jednym z naszych priorytetów jest wykorzystanie najlepszych, przyjaznych dla środowiska materiałów, które zapewniają maksymalną efektywność energetyczną.

Projektujemy różne typów budynków, takie jak domy jednorodzinne, biurowce, centra kulturalne, hotele i wiele innych. 

 Naszą wiedzą dzielimy się również na szkoleniach, wykładach i konferencjach.

Jeśli chcesz, aby Twój dom lub budynek był przyjazny dla środowiska  i jednocześnie spełniał wszystkie Twoje wymagania, zapraszamy do kontaktu.